Benim sitem

Ana Sayfa

29.11.2014 Cumartesi       MAKİNA VE FAAL PERSONEL DURUMU
Har. Saati İstikamet Loko No Tren No Ek Bilgi Sicil No Ad ve Soyad Sicil No Ad ve Soyad Loko Cinsi
02:47 D.bakır   11542   19339 Orhan Ekinci 084593 M.Kemal Pektaş  
02:47 D.bakır   11
29.11.2014 Cumartesi       MAKİNA VE FAAL PERSONEL DURUMU
Har. Saati İstikamet Loko No Tren No Ek Bilgi Sicil No Ad ve Soyad Sicil No Ad ve Soyad Loko Cinsi
02:47 D.bakır   11542   19339 Orhan Ekinci 084593 M.Kemal Pektaş  
02:47 D.bakır   11542 Jeneretör 084623 Ceyhun Ceyhan      
10:16 Haydarlı   51501   20196 Veysel Karaman 084615 Serkan Ülger  
15:30 Sivas   51123     Sivas  personeli      
16:38 Elazığ   61502     Elazığ personeli      
18:49 Ç.kaya   51541   20799 Sebahattin Aycan 20722 Mehmet Turhan  
18:49 Ç.kaya   51541 Jeneretör 084619 Ertuğrul Gökçe      
01:00 Avşar   53301   27441 Ender Ege ( vek ) 28776 Bülent Koçyiğit ( vek ) Elk
01:00 Avşar   53301   18494 A.Seydi Kurnaz 35893 Ersan Köyyar Elk
01:00 Narlı   53303   20182 Muhittin Alportaklı 28688 Bayram Yabancı Elk
01:00 Narlı   53303   416 Erol Yılmaz 18529 Mehmet Akgün Elk
02:00 F.paşa   53251   36231 M.Aydın Karatün 36204 Ayhan Kutlu Mlt mk
02:30 Avşar   53305   10795 Kadir Karaca 084601 M.Bilgehan Avcu Elk
02:30 Avşar   53305   35891 Hakan Bilen 084590 Tayfur Gökçek Elk
03:30 Elazığ   53008   20334 Mustafa Özkan ( vek ) 084583 İlker Koyutürk 33000
04:00 Ç.kaya   53025   18466 Erhan Akkaya 27124 Cemal Hakverdi Mlt mk
04:00 Narlı   53307   367 Münür Aslan 084588 Taner Bulut Elk
04:00 Narlı   53307   18871 Abdullah Doğdu 18582 Necati Bozbayır Elk
05:00 Narlı   53027   19292 Orhan Kölük 27120 Bahattin Vanlı Elk
06:00 Ç.kaya   54801   26139 M.Yaşar Karaoğlu 20728 Hacı Öztürk Mlt mk
06:30 H.han   53255   18594 Eyüp Demir 084616 A.Selman Çobanoğlu Mlt mk
09:00 Elazığ   54004   18461 H.İbrahim Tunç 18574 Halit Akdağ 33000
10:00 Narlı   53287   31222 Tekin Gönüllü 27122 Burhan Aslan Elk
10:00 Narlı   53287   27143 Mahmut Hasırcıoğlu 29140 Deniz Bozdağ Elk
10:02 D.bakır   54008   28958 Mehmet Gezer 086826 E.Ömer Gelgel   Mlt mk
10:02 D.bakır   54008   28899 R.Erkan Gülhas 086823 Halil Caner    Mlt mk
11:00 Narlı   53291   33708 Alpay Yaslan 31303 Mehmet Karadağ Elk
11:00 Narlı   53291   33914 Ferhat Bilbay 33479 Ahmet Mahmurat Elk
12:00 F.paşa   54111   20189 Ahmet Erkaya 084602 Mahir Çelik Mlt mk
13:00 Avşar   53289   19203 İlhan Memiş 086831 M.Sait Güven Elk
13:00 Avşar   53289   19205 Bayram İlçin 084597 Süleyman Kınay Elk
14:00 D.bakır   54014   31389 Tuncay Bayram 28742 Mesut Kırçıl Mlt mk
14:00 D.bakır   54014   19386 Hüseyin İçen 19457 Mustafa Kaplan Mlt mk
15:00 Elazığ   53004   14117 Şükrü Bingöl 084607 İ.Etem Çevik 33000
15:00 F.paşa   53275   457 Ekrem Gülhas 084603 Muhammet Bulut Elk
16:00 Avşar   53293   27121 H.Metin Aslan 084614 Mehmet Elbir Elk
16:00 Avşar   53293   14121 Hikmet Bilgili 084610 Hüseyin Ceylan Elk
17:00 D.bakır   54016   20202 Arif Sakar 18579 Mustafa Akbaş 22000
17:00 F.paşa   53007   1142 Ramazan Bozkurt 084609 Bekir Deniz Mlt mk
18:00 Ç.kaya   53273   12559 Turan Yıldırım 18485 Hasan Memur Elk
18:00 Narlı   53271   18601 Doğan Korucu 16405 Nuri Korkmaz ( vek ) Mlt mk
18:37 Elazığ   53256   27123 Turan Çırağ 086815 Veysel Karaca 33000
19:30 Avşar   53297   18581 A.Seydi Sucu 084629 Mikail Akagündüz Elk
19:30 Avşar   53297   29035 Özer Turan 20782 Cemal Akgül Elk
20:00 F.paşa   53279   18511 Arif Apaydın 084600 Oğuzhan Gül Elk
21:00 Elazığ   54006   10670 Ömer Özmiş 086821 Bilal Dağtaş 33000
21:00 Narlı   53299   20344 Muharrem Bayram 20153 Ali Kösen Elk
21:00 Narlı   53299   14102  Kutbettin Söğüt 086816 Mehmet Güler    Elk
23:00 F.paşa   53283   19120 İhsan Çamurlu 35958 İlker Çubuk Elk
                   
  E.şehir'e Trafik Kursuna Giderler. 084634 Mehmet Aktaş 084633 Cercis Eraslan  
  084635 Harun Akbal      
                   
NOT : 53307  TREN  RANFORLU  NARLI'ya  DEVAM  EDER.      
                   
  Antalya'ya Seminere gider. 34885 Murat Bakırcı      
                   
  Karayolu ile Tatvan'a vekalet gider. 084589 Zafer Dikenli      
                   
07/19 ATELYE   MNV.   410 Niyazi Gür 19213 Orhan Demez  
07/17 AğırBakım   MNV.   15840 Ayhan Mutlu      
07/17 Nezaret   MNV.      ▬      
19/07 ATELYE   MNV.   18467 Mehmet Ulutaş 13892 A.Turan Alataş  
07/19 GAR   MNV.   14104 Abdullah Taşdemir 16381 Ahmet Gezgez  
19/07 GAR   MNV.   19210 Mehmet Yalkı 36338 İrfan Tomo  
07/15 AMBAR   MNV.   086834 Emre İnce      
15/23 AMBAR   MNV.   084608 İhsan Arıca      
07/17 CER   TAKİP   1586 Hasan Zariç    
17/07 CER   TAKİP   26094 İzettin Bulut    
542
Jeneretör 084623 Ceyhun Ceyhan      
10:16 Haydarlı   51501   20196 Veysel Karaman 084615 Serkan Ülger  
15:30 Sivas   51123     Sivas  personeli      
16:38 Elazığ   61502     Elazığ personeli      
18:49 Ç.kaya   51541   20799 Sebahattin Aycan 20722 Mehmet Turhan  
18:49 Ç.kaya   51541 Jeneretör 084619 Ertuğrul Gökçe      
01:00 Avşar   53301   27441 Ender Ege ( vek ) 28776 Bülent Koçyiğit ( vek ) Elk
01:00 Avşar   53301   18494 A.Seydi Kurnaz 35893 Ersan Köyyar Elk
01:00 Narlı   53303   20182 Muhittin Alportaklı 28688 Bayram Yabancı Elk
01:00 Narlı   53303   416 Erol Yılmaz 18529 Mehmet Akgün Elk
02:00 F.paşa   53251   36231 M.Aydın Karatün 36204 Ayhan Kutlu Mlt mk
02:30 Avşar   53305   10795 Kadir Karaca 084601 M.Bilgehan Avcu Elk
02:30 Avşar   53305   35891 Hakan Bilen 084590 Tayfur Gökçek Elk
03:30 Elazığ   53008   20334 Mustafa Özkan ( vek ) 084583 İlker Koyutürk 33000
04:00 Ç.kaya   53025   18466 Erhan Akkaya 27124 Cemal Hakverdi Mlt mk
04:00 Narlı   53307   367 Münür Aslan 084588 Taner Bulut Elk
04:00 Narlı   53307   18871 Abdullah Doğdu 18582 Necati Bozbayır Elk
05:00 Narlı   53027   19292 Orhan Kölük 27120 Bahattin Vanlı Elk
06:00 Ç.kaya   54801   26139 M.Yaşar Karaoğlu 20728 Hacı Öztürk Mlt mk
06:30 H.han   53255   18594 Eyüp Demir 084616 A.Selman Çobanoğlu Mlt mk
09:00 Elazığ   54004   18461 H.İbrahim Tunç 18574 Halit Akdağ 33000
10:00 Narlı   53287   31222 Tekin Gönüllü 27122 Burhan Aslan Elk
10:00 Narlı   53287   27143 Mahmut Hasırcıoğlu 29140 Deniz Bozdağ Elk
10:02 D.bakır   54008   28958 Mehmet Gezer 086826 E.Ömer Gelgel   Mlt mk
10:02 D.bakır   54008   28899 R.Erkan Gülhas 086823 Halil Caner    Mlt mk
11:00 Narlı   53291   33708 Alpay Yaslan 31303 Mehmet Karadağ Elk
11:00 Narlı   53291   33914 Ferhat Bilbay 33479 Ahmet Mahmurat Elk
12:00 F.paşa   54111   20189 Ahmet Erkaya 084602 Mahir Çelik Mlt mk
13:00 Avşar   53289   19203 İlhan Memiş 086831 M.Sait Güven Elk
13:00 Avşar   53289   19205 Bayram İlçin 084597 Süleyman Kınay Elk
14:00 D.bakır   54014   31389 Tuncay Bayram 28742 Mesut Kırçıl Mlt mk
14:00 D.bakır   54014   19386 Hüseyin İçen 19457 Mustafa Kaplan Mlt mk
15:00 Elazığ   53004   14117 Şükrü Bingöl 084607 İ.Etem Çevik 33000
15:00 F.paşa   53275   457 Ekrem Gülhas 084603 Muhammet Bulut Elk
16:00 Avşar   53293   27121 H.Metin Aslan 084614 Mehmet Elbir Elk
16:00 Avşar   53293   14121 Hikmet Bilgili 084610 Hüseyin Ceylan Elk
17:00 D.bakır   54016   20202 Arif Sakar 18579 Mustafa Akbaş 22000
17:00 F.paşa   53007   1142 Ramazan Bozkurt 084609 Bekir Deniz Mlt mk
18:00 Ç.kaya   53273   12559 Turan Yıldırım 18485 Hasan Memur Elk
18:00 Narlı   53271   18601 Doğan Korucu 16405 Nuri Korkmaz ( vek ) Mlt mk
18:37 Elazığ   53256   27123 Turan Çırağ 086815 Veysel Karaca 33000
19:30 Avşar   53297   18581 A.Seydi Sucu 084629 Mikail Akagündüz Elk
19:30 Avşar   53297   29035 Özer Turan 20782 Cemal Akgül Elk
20:00 F.paşa   53279   18511 Arif Apaydın 084600 Oğuzhan Gül Elk
21:00 Elazığ   54006   10670 Ömer Özmiş 084621 Erol Özçelik 33000
21:00 Narlı   53299   20344 Muharrem Bayram 20153 Ali Kösen Elk
21:00 Narlı   53299   14102  Kutbettin Söğüt 086816 Mehmet Güler    Elk
23:00 F.paşa   53283   19120 İhsan Çamurlu 35958 İlker Çubuk Elk
                   
  E.şehir'e Trafik Kursuna Giderler. 084634 Mehmet Aktaş 084633 Cercis Eraslan  
  084635 Harun Akbal      
                   
NOT : 53307  TREN  RANFORLU  NARLI'ya  DEVAM  EDER.      
                   
  Antalya'ya Seminere gider. 34885 Murat Bakırcı      
                   
  Karayolu ile Tatvan'a vekalet gider. 084589 Zafer Dikenli      
                   
07/19 ATELYE   MNV.   410 Niyazi Gür 19213 Orhan Demez  
07/17 AğırBakım   MNV.   15840 Ayhan Mutlu      
07/17 Nezaret   MNV.      ▬      
19/07 ATELYE   MNV.   18467 Mehmet Ulutaş 13892 A.Turan Alataş  
07/19 GAR   MNV.   14104 Abdullah Taşdemir 16381 Ahmet Gezgez  
19/07 GAR   MNV.   19210 Mehmet Yalkı 36338 İrfan Tomo  
07/15 AMBAR   MNV.   086834 Emre İnce      
15/23 AMBAR   MNV.   084608 İhsan Arıca      
07/17 CER   TAKİP   1586 Hasan Zariç    
17/07 CER   TAKİP   26094 İzettin Bulut