Benim sitem

Ana Sayfa

26.05.2015 Salı       MAKİNA VE FAAL PERSONEL DURUMU
Har. Saati İstikamet Loko No Tren No Ek Bilgi Sicil No Ad ve Soyad Sicil No Ad ve Soyad Loko Cinsi
02:47 D.bakır   11542     D.bakır personeli      
12:21 Fevzipaşa   51501     Fevzipaşa personeli      
15:30 Sivas   51123     Sivas  personeli      
15:41 Elazığ   61502     Elazığ personeli      
18:49 Ç.kaya   51531   29013 Vahap Öğüt 34885 Murat Bakırcı  
18:49 Ç.kaya   51531 Jeneretör 084628 Erdal Polat      
                   
02:00 Avşar   53301   27120 Bahattin Vanlı 086830 Metin Aslan Elk
02:00 Avşar   53301   27142 A.Ekber Akpoyraz 086831 M.Sait Güven Elk
02:30 Elazığ   53008   31222 Tekin Gönüllü 27122 Burhan Aslan 33000
03:00 Avşar   53305   31389 Tuncay Bayram 084635 Harun Akbal Elk
06:00 Ç.kaya   54801   20186 Duran Yılmaz 084615 Serkan Ülger Mlt mk
06:30 H.han   53285   084592 Ö.Faruk Kalaycı 084600 Oğuzhan Gül Mlt mk
07:00 G.Başı   54821   26139 M.Yaşar Karaoğlu 084620 Osman Canpolat Mlt mk
07:30 H.han   53255   27128 Ramazan Yiğit 084625 Bayram Bozdağ Mlt mk
09:30 H.han   53277 Eğitim   BAŞMAKİNİSTLER     68000
12:00 Pazarcık   53287   35769 Erdal Polat 084627 Erdal Başpınar Elk
12:00 Pazarcık   53287   19210 Mehmet Yalkı 20196 Veysel Karaman Elk
12:30 Pazarcık   53291   084581 Sabri Batur 084597 Süleyman Kınay Elk
13:00 Pazarcık   53275   35893 Ersan Köyyar 20728 Hacı Öztürk Elk
13:00 Pazarcık   53275   29143 Mehmet Öztürk 086817 Mehmet Baran Elk
14:00 Elazığ   53062   084583 İlker Koyutürk 084632 Doğan Doğan 33000
14:30 Avşar   53293   18519 Ö.Faruk Kuzu 084619 Ertuğrul Gökçe Elk
14:30 Avşar   53293   1138 Rıza Eliaçık 433 Doğan Çakır Elk
16:00 Elazığ   53064   27125  İlhan Önal 086823 Halil Caner    33000
16:30 D.bakır   53604   20153 Ali Kösen 084591 Rıza Özturhan 22000
18:30 Pazarcık   53271   19288 Vahap Aslan 086827 Mesut Bacan    68000
20:00 Elazığ   53256   12559 Turan Yıldırım 18485 Hasan Memur 33000
20:00 Elazığ   53256   19120 İhsan Çamurlu 35958 İlker Çubuk 33000
20:00 Pazarcık   53279   18467 Mehmet Ulutaş 31252 İbrahim Koşar 68000
22:30 Pazarcık   53303   19214 Ayhan Sömek 19281 Hüsnü Kılavuz Elk
22:30 Pazarcık   53303   28899 R.Erkan Gülhas 086807 Oğuz Özpolat Elk
                   
                   
00/08         18495 Yusuf Yücel 086812 Yakup Özyavuz İhtiyat
                   
08/16         19335 Remzi Taşdemir 18594 Eyüp Demir İhtiyat
                   
16/24         20182 Muhittin Alportaklı 28688 Bayram Yabancı İhtiyat
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
08:00  Malatya Loko Bakım Onarım Atölye Müdürlüğün'de E68000 loko Bröve sınavı olurlar. 10795 Kadir Karaca 18496 A.Turan Işık  
18497 Ergün Altun 18499 H.Turan Avşar  
         
                   
                   
07/19 ATELYE   MNV.   458 Necip Van 30268 Bülent Çete  
07/17 AğırBakım   MNV.   15840 Ayhan Mutlu      
07/17 Nezaret   MNV.   14097 Hüseyin Ertaş      
19/07 ATELYE   MNV.   084608 İhsan Arıca 084617 Bayram Fırat  
07/19 GAR   MNV.   34241 İbrahim Kılıç 416 Erol Yılmaz  
19/07 GAR   MNV.   20344 Muharrem Bayram 20440 Ahmet Aksay  
07/15 AMBAR   MNV.   086806 H.İbrahim  Karaaslan      
15/23 AMBAR   MNV.   086824 Ceyhun Aydın      
07/17 CER   TAKİP   27123 Turan Çırağ    
17/07 CER   TAKİP   20726 Süleyman Bozkurt